Esimene neuroloogiale spetsialiseerunud erakliinik Eestis. Oled oodatud!

Uudised

Juhised sclerosis multiplexiga patsientidele COVID-19 pandeemia ajaks leiad siit postitusest. Seoses eriolukorraga toimuvad neuroloogi vastuvõtud nii videokonsultatsiooni vormis minudoc.ee platvormil kui ka kliiniku ruumides. Täpsem info tel +372 5833 9310. Füsioteraapia konsultatsioone mais ja juunis ei toimu, uus info juulikuus.

Meie eksperdid

null

SANDER PAJUSALU

Meditsiinigeneetik
null

Kadri Taalfeld

Füsioterapeut
null

Ulvi Thomson

Neuroloog

Meie teenused

Astra neuroloogiakliinik pakub kiiret võimalust pidada nõu oma probleemide üle tippnärviarstidega, kes suudavad lahendada nii lihtsamaid kui ka keerukamaid probleeme. Kiiret ja lihtsat juurdepääsu konsultatsioonidele tagab ka see, et perearsti saatekirja vaja ei ole. Lihtsalt helistage ja broneerige aeg!

Neuroloogi vastuvõtt

Tänu 20-aastasele kogemusele oskame käsitleda selliseid probleeme nagu pea- ja seljavalud, mäluhäired, tasakaaluhäireid, „tinnitus“ kõrvas, parkinsionism jt. Ühtlasi pakume iga inimese jaoks kõige sobilikuma raviviisi haiguste puhul, millele on tänapäeval tekkinud ravi, nagu sclerosis multiplex ja autoimmuunhaigused.

Seljavalude diagnoosimine ja ravi

Seljavaludega patsientide käsitlus on sageli keeruline, sest nii eriarsti konsultatsioone kui ka lisauuringuid võimaldatakse üha vähem. Seljavalude komplekshind sisaldab kahte neuroloogi konsultatsiooni.

Füsioterapeudi vastuvõtt

Meie füsioterapeutide poole pöördutakse kõige sagedamini neuroloogiliste kaebustega, olgu nendeks siis pea-, kaela- või seljavalud, tasakaaluhäired või ühe kehapoole nõrkus.

Põiehäirete konsultatsioon ja teraapia

Kogenud meeskond on valmis konsulteerima ja pakkuma teraapiat neurogeense põiehäire ja sünnitusjärgse vaagnapõhja lihaste nõrkuse korral. Komplekshind sisaldab mõlema spetsialisti ühekordset konsultatsiooni ja vajadusel neuroloogi konsultatsiooni.

Peavalude diagnoosimine ja ravi

Konsultatsiooni käigus täpsustame Teie peavalu täpse diagnoosi, analüüsime peavalu põhjusi, vajadusel teeme lisauuringuid. Neuroloog annab soovitusi nii peavalude ägedate hoogude raviks kui vajadusel tutvustab ka profülaktilise ravi kaasaegseid võimalusi.

Meditsiinigeneetiku vastuvõtt

Tegemist on arsti vastuvõtuga, kus keskendutakse tervise pärilikele aspektidele. Oodatud on patsiendid, kellel esineb kahtlus pärilikule haigusele või kellel on pärilik haigus juba diagnoositud.

Mäluhäired ja parkinsonism

Teenus on suunatud mäluhäiretega patsientide kiireks ja professionaalseks hindamiseks. Komplekshind sisaldab kahte neuroloogi konsultatsiooni ning ühte mälufunktsioonide hindamist. Reeglina on soovitav teha MRT peaajust. Vajadusel suunatakse patsient lisauuringuteks haiglasse.

Pearingluse ja tasakaaluhäirete ravi

Neuroloog selgitab välja pearingluse ja tasakaaluhäirete põhjuse ning soovitab ravi. Eesmärgiks on jõuda täpse diagnoosini, seetõttu viiakse vajadusel läbi kõik asjassepuutuvad uuringud.

Broneeri vastuvõtt veebis!

Soovi korral saad visiiti broneerida ka telefonis helistades +372 5833 9310.

Telefonikõnedele vastame:

 • E,T,N kell 9.00 – 17.00
 • K 9.00 – 15.00
 • R 9.00 – 14.00

  Broneeri visiit

  +372 5833 9310
  Tere@astrakliinik.ee
  Kotka Tervisemaja
  C maja II korrus